Lubickolás az olasz Adrián: Jesolo
-
/
-
2026.08.19.2/139 990 Ft/fő
39 990 Ft/foglalás -
2026.08.21.2/139 990 Ft/fő
39 990 Ft/foglalás -
2026.09.11.2/139 990 Ft/fő
39 990 Ft/foglalás
Mit tartalmaz a feltüntetett ár?
- autóbuszos utazás
- csoportkísérő
Milyen egyéb költségek merülhetnek fel?
- utasbiztosítás
- Fix ülőhely a buszon: 2.500 Ft/fő
- Fakultatív program: Velence
FONTOS: A belépő ára tájékoztató jellegű, változhatnak! Az árak bizonyos esetekben nem csak a belépőjegyeket, hanem a járulékos költségeket is tartalmazzák, például adminisztrációs díj, helyi idegenvezető, szervezési költség, csoport bejelentés, transzfer, audio guide, behajtási engedélyek, helyi idegenforgalmi adó, előre nem látható költségek, egyéb díjak….stb.
Cimkék
Csoportos útProgramleírások és hasznos információk
Programleírás
KÖZVETÍTETT UTAZÁS
Találkozás: 21.45 órától a Népliget Hell Miksa sétánytól (Elnök utcával szemben, Planetárium mellett)
Indulás: 22:00 órakor
Program
Folyamatos utazás Szlovénián keresztül az Adriáig rövid pihenőkkel, éjszaka a buszon. Érkezés Jesoloba reggel 8-9 óra körül. Egész napos strandolás, fürdőzés.
Jesolo, Velence városától 30 km-re, északra helyezkedik el. Nem csak hosszan elnyúló, finom homokos partja miatt kedvelt, hanem számos esemény és látnivaló dobja fel napunkat, az olasz tengerparton nem lehet unatkozni. A városban homokszobor kiállítás is látható. Homokos strandja tökéletes a hétköznapok fáradalmainak kipihenésére. Igen közkedvelt kisgyermekes családok körében is a lassan mélyülő strandja miatt. Fő utcája – mely este sétáló utcává alakul – vonzza azokat is, akik szeretik a mozgalmas, nyüzsgő életet. Mindenki megtalálja a számára érdekes programot.
Jesoloban lehetőség van banánozásra, érdemes felülni az óriáskerékre, kipróbálni az Aqualandia csúszdáit. A kihagyhatatlan pizza szeletek, a tenger gyümölcsei, fagylalt különlegességek teszik teljessé az egynapos nyaralást.
Felszállási lehetőséget biztosítunk az M7-es autópálya vonalán.
Ha nem a budapesti felszállást választja, legyen kedves jelezni megrendeléskor. Felhívjuk figyelmét, hogy a busz (oda- és visszaúton is) csak menetiránynak megegyező oldalon áll meg a felszállási helyeken.
Fakultatív programlehetőség:
Látogatás Velencében. Lido di Jesolo autóbusz-pályaudvartól a menetrend szerinti buszok Velencében, a Piazzale Roma térre érkeznek. Innen gyalogos vagy vaporettos városnézés keretében megtekintésre ajánljuk a következő látnivalókat: Rialtó-híd, Szent Márk tér, Doge Palota, Campanile, hajókázás a Canale Grandén.
Hazaindulás Lido di Jesolo-ból 21.00 órakor Budapestre. Éjszaka az autóbuszon.
Érkezés Budapestre a reggeli órákban.
A programváltozás jogát fenntartjuk!