Varázslatos Barcelona repülővel, idegenvezetéssel

Varázslatos Barcelona repülővel, idegenvezetéssel

  1. /
  2. 2026.04.18.
    3/2
    Reggeli
    Kétágyas standard szoba
    179 900  Ft/fő
    359 800  Ft/foglalás

Mit tartalmaz a feltüntetett ár?

  • repülőjegy,
  • illeték,
  • személyenként 1 db. kisméretű kézipoggyász (40x20x30 cm),
  • 2 éjszaka szállást központi elhelyezkedésű hotelben,
  • reggelis ellátással,
  • magyar nyelvű idegenvezetést 

Milyen egyéb költségek merülhetnek fel?

További költségek (kötelezően fizetendő):  170 euro/fő

  • Programokban szereplő belépők költsége (Güell park belépőjegy, Gaudi 4 D mozi, Spanyol falu belépőjegy, Tibidabo lift, hajókázás,  az idegenforgalmi adó, helyi idegenvezető és helyi rádióbérlés költsége és a helyi bérelt busz költsége

További költségek (kérhető): 

  • Feladandó poggyász: 10 kg-os: 35.000 Ft/db, 20 kg-os: 45.000 Ft/db
  • Elsőbbségi beszállás (a kisméretű kézipoggyászon kívül egy nagyméretű kézipoggyász (55x40x20 cm) is a fedélzetre vihető: 35.000 Ft/fő
  • Fix ülőhely díja:12.000 Ft/fő
  • Utasbiztosítás 3 napra
  • Útlemondási (storno) standard: a teljes részvételi díj (részvételi díj + választott poggyász) 3 %-a
    • Tájékoztatás:  Az utazás indulásához képest, a jelentkezés 30 napon belül történik, az útlemondási biztosítás 4,5%!

Fakultatív programlehetőség:

  • Sagrada familia idegenvezetéssel 30 euro/fő

 

Cimkék

Csoportos út

Programleírás

1. NAP: ÉRKEZÉS BARCELONÁBA, ISMERKEDÉS A VÁROSSAL

Reggel indulunk Budapestről a korai géppel. A reptéren transzferbusz vár minket, az utunk során érintjük a Placa Espanyát, láthatjuk a ma már plázaként működő egykori bikaviadal arénát is.  Programunkat először a Montjuic hegyen kezdjük, ahol megtekintjük az 1929-es Világkiállítás és az 1992-es Nyári Olimpiai Játékok főbb helyszínét. Ezután programunkat A Mirador de l’Alcanderől megcsodálhatjuk a város és a kikötő panorámáját, illetve aki szeretné meglátogathatja a dombtetőn álló erőd épületét is kívülről. Buszból utunk során érintjük  Gaudi két alkotását, nevezetesen a Casa Battlo és a Casa Mila épületét is kívülről. Fotó szünetet tartunk a Ciutadella Parknál és az Arc de Triomfnál. Majd programunkat a Güell Parkba folytatjuk, ahol megnézzük a Gaudi munkásságát bemutató 4D-előadást, valamint a „mini kiállítást” -t, és bejárjuk a világhírű parkot! Késő délután a szállodánkhoz érve elfoglaljuk a szobákat, fakultatív vacsora lehetőség a környéken. 

2. NAP: GYALOGOS ÉS TÖMEGKÖZLEKEDÉS

Reggeli után tömegközlekedéssel a Rabla fele vesszük az irány ahol a délelőtt folyamán szabadidő keretében lesz lehetőség egy kis vásárlásra.  Majd ebéd után 1 órás hajókázáson veszünk részt és a tenger felől csodáljuk meg Barcelonát. Utána gyalogos városnézés keretében megtekintjük a főbb látnivalókat: végig sétálunk a La Ramblán, útközben bemegyünk a világhírű Boqueria piacra, a Gótikus negyedben, érintve a Szent Eulália székesegyházat. Ezután elmegyünk a Plaça de Catalunya-ra, szabadidő és ebédelési lehetőség. Délután programunkat a Paseo de Gracián folytatjuk, megcsodálhatjuk.  A program után szabadidő és nézelődés az adventi vásárban.

3. NAP: KÖZLEKEDÉS AUTÓBUSSZAL

Délelőtt buszunkkal felmegyünk a Tibidabo hegyre, majd a Sagrada Familiához (F) megyünk (Igény szerint helyi idegenvezetést tudunk vállalni, ha az egész csoport kéri 30 euro/fő áron) aki nem szeretne bejönni annak szabadidő a Sagrada környékén. Majd délután programunk után Plaza Espania és a Spanyol falu fele vesszük az irányt ahol helyi kézműves érdekességekkel találkozhatunk. Majd buszunkkal megyünk ki a reptérre. Érkezés Budapestre az késő esti órákban.

Programváltoztatás jogát fenntartjuk!

Szállás leírása

A Ronda House a Ronda Sant Antoni sugárút melett található, 10 perces sétára a Las Ramblastól. A szálloda étteremmel, valamint műholdas TV-vel felszerelt szobákkal várja vendégeit. 

A Hotel Ronda világos, egyszerű berendezésű szobákat kínál. A légkondicionált szobákhoz teljesen felszerelt, saját fürdőszoba tartozik.

A különböző kávékat és süteményeket is tartalmazó svédasztalos reggelit a Ronda kávézóban szolgálják fel. A vendégeket a helyszínen étterem, illetve 01:00 óráig nyitva tartó bár is fogadja.

new-icon Hasonló utazások new-icon

new-icon Hotel Don Paco / Hotel Fenix Torremolinos

Dél-Spanyolország: Andalúziai körutazás repülővel, félpanziós ellátással, idegenvezetéssel

Spanyolország,
new-icon
Repülő
new-icon
Félpanzió
new-icon
6 éjszaka
new-icon
Transzfer
389 900 HUF-tól new-icon
new-icon Hotel Alhambra

Katalónia: Barcelona és környéke

Spanyolország, Barcelona
new-icon
Repülő
new-icon
Félpanzió
new-icon
5 éjszaka
new-icon
Transzfer
269 900 HUF-tól new-icon
new-icon Hotel Post Ebensee

Hallstatt-i hétvége Bad Ischl kitérővel

Ausztria, Hallstatt
new-icon
Busz
new-icon
Reggeli
new-icon
1 éjszaka
69 900 HUF-tól new-icon
new-icon Ibis Budget

Valentin-hétvége a szerelem városában, Párizsban

Franciaország, Párizs
new-icon
Repülő
new-icon
Reggeli
new-icon
2 éjszaka
new-icon
Transzfer
169 900 HUF-tól new-icon